ODLOŽENIE termímu Cesty okolo sveta na rok 2021

CK Leonardo / 16. marca 2020

K dnešnému dňu sme pri príprave Cesty okolo sveta – Dom Pérignon edícia 2020 urobili úplne všetko preto, aby sme ochránili nielen bezpečnosť, komfort a zdravie našich cestujúcich, ale aj ich financie i našu existenciu. Vďaka pochopeniu a pomoci väčšiny našich partnerov / dodávateľov, a hlavne našich zákazníkov, dnes vieme garantovať uvedené priority, a to presunutím / odložením dátumu konania Cesty okolo sveta 2020.

Najracionálnejšie, najbezpečnejšie a najmenej rizikové je riešenie s presunutím termínu Cesty okolo sveta na dátum 31.3. – 25.4.2021, a to s rovnakým programom ako mala mať Cesta okolo sveta v roku 2020.

O ďalších podrobnostiach Cesty okolo sveta 2021 budeme priebežne informovať.

Milí cestovatelia,
a objavitelia

s radosťou a potešením si Vám dovoľujeme na nasledujúcich stranách predstaviť v poradí už siedme pokračovanie nášho úspešného projektu CESTY OKOLO SVETA pod názvom Dom Pérignon edícia 2020.

Tento unikátny poznávaco-pobytový zájazd privátnym lietadlom, s luxusnými a zážitkovými službami, profesionálnym a skúseným personálom a v neposlednom rade so sofistikovaným a detailne prepracovaným 26-dňovým programom sa uskutoční v atraktívnom Veľkonočno – májovom termíne roku 2020.

vyraz na cestu okolo sveta