FILIPÍNY

MAKATI SHANGRI-LA 5

oficiálna kategória

STREDISKO: Filipíny – Manila, cca 20 min. od letiska.

POLOHA: V najprestížnejšej obchodnej štvrti Manily, v blízkosti najznámejších obchodných domov a mnohých možností zábavy.

UBYTOVANIE: Moderné klimatizované superior izby (38 m2) s kúpeľňou a WC, fénom, LCD TV, WiFi internetom (zadarmo), sejfom, minibarom a rýchlovarnou kanvicou • K dispozícii sú aj priestrannejšie izby deluxe a executive • Horizon club izby a suity s možnosťou využitia špeciálnych služieb Horizon lounge – separátne raňajky, nealkoholické nápoje počas dňa a večer kokteily, neskorý check-out do 18.00 hod.

STRAVOVANIE: Raňajky formou bufetových stolov.

VYBAVENIE: Moderný výškový hotel so 699 izbami ponúka najvyšší komfort ubytovania, 6 reštaurácií s medzinárodnou, japonskou a čínskou kuchyňou, 2 bary, butiky, kaderníctvo, vonkajší bazén, spa, tenis, fitnes, business centrum.

NAJVÄČŠIE VÝHODY: Luxusný mestský hotel s výbornou polohou a kvalitnými službami značky SHANGRI-LA.

Ďalšie informácie: www.shangri-la.com

Milí cestovatelia,
a objavitelia

s radosťou a potešením si Vám dovoľujeme na nasledujúcich stranách predstaviť v poradí už siedme pokračovanie nášho úspešného projektu CESTY OKOLO SVETA pod názvom Dom Pérignon edícia 2022.

Tento unikátny poznávaco-pobytový zájazd privátnym lietadlom, s luxusnými a zážitkovými službami, profesionálnym a skúseným personálom a v neposlednom rade so sofistikovaným a detailne prepracovaným 26-dňovým programom sa uskutoční v atraktívnom jesennom Dušičkovom termíne roku 2022.

vyraz na cestu okolo sveta