Filipíny

MAKATI SHANGRI-LA 5

oficiálna kategória

STREDISKO: Filipíny – Manila, cca 20 min. od letiska.

POLOHA: V najprestížnejšej obchodnej štvrti Manily, v blízkosti najznámejších obchodných domov a mnohých možností zábavy.

UBYTOVANIE: Moderné klimatizované superior izby (38 m2) s kúpeľňou a WC, fénom, LCD TV, WiFi internetom (zadarmo), sejfom, minibarom a rýchlovarnou kanvicou • K dispozícii sú aj priestrannejšie izby deluxe a executive • Horizon club izby a suity s možnosťou využitia špeciálnych služieb Horizon lounge – separátne raňajky, nealkoholické nápoje počas dňa a večer kokteily, neskorý check-out do 18.00 hod.

STRAVOVANIE: Raňajky formou bufetových stolov.

VYBAVENIE: Moderný výškový hotel so 699 izbami ponúka najvyšší komfort ubytovania, 6 reštaurácií s medzinárodnou, japonskou a čínskou kuchyňou, 2 bary, butiky, kaderníctvo, vonkajší bazén, spa, tenis, fitnes, business centrum.

NAJVÄČŠIE VÝHODY: Luxusný mestský hotel s výbornou polohou a kvalitnými službami značky SHANGRI-LA.

Ďalšie informácie: www.shangri-la.com

Naprieč afrikou,
vstriec dobrodružstvu

je nám potešením predstaviť Vám najnovšie vydanie nášho úspešného cestovateľského projektu Cesty okolo sveta – CESTA OKOLO AFRIKY. Tento unikátny poznávaco-pobytový zájazd tentokrát poputuje po 8 rôznorodých krajinách strednej a južnej časti čierneho kontinentu.

Jedinečný je nielen jeho program a jednotlivé zastávky, ale i samotný termín. Priamo na prelome rokov 2018 a 2019, avšak až po Vianočných sviatkoch, sme pripravili 17-dňovú Cestu plnú nových dobrodružstiev v najvyššej kvalite.

vyraz na dobrodružstvo