FILIPÍNY

TWO SEASONS CORON ISLAND RESORT 5

oficiálna kategória

STREDISKO: Filipíny – ostrov Bulalacao, cca. 45 min. súkromnou hotelovou plavbou z mesta Coron Town

POLOHA: Two Seasons Coron, predstavuje útočisko uprostred luxusu, prírody a je lemovaný dvoma 200 metrovými plážami. Očarí a nadchne, pričom si zachováva idylické útočiská a tiché priestory na oddych, aby vytvoril nekonečnú rovnováhu pre dovolenku v raji, ktorá je ideálna pre novomanželov na svadobnej ceste aj pre rodiny.

UBYTOVANIE: V ponuke je šesť rôznych typov ubytovacích jednotiek v štýle bungalovov Palawan rozmiestnených medzi sviežimi tropickými záhradami ostrova s ľahkým prístupom na pláž. Každá izba poskytuje spojenie prírodných materiálov a vysokých stropov s moderným filipínskym štýlom a dizajnom pre pohodlné útočisko počas celého vášho pobytu. Všetky bungalovy sú vybavené kúpeľňou so sprchou TV, DVD prehrávačom, sejfom, mini barom, zariadením na prípravu kávy a čaju, Bluetooth reproduktorom a fénom.

STRAVOVANIE: Raňajky formou bufetových stolov

VYBAVENIE: 42 bungalovov, 1 reštaurácia, 1 bar, 2 pláže, SPA, centrum vodných športov – wakeboarding, vodné lyže, kajak, vodný bicykel, paddle board, potápanie, frisbee, volejbal, rybolov, bazén pre deti aj dospelých, fitnes, knižnica, stolné hry, karaoke, obchod so suvenírmi, konferenčná miestnosť, decká herňa, prehliadky ostrova.

NAJVÄČŠIE VÝHODY: Eco – friendly rezort s širokým výberom voľnočasových aktivít pre dobrodružnú dovolenku.

Ďalšie informácie: https://twoseasonsresorts.com/coron/