FILIPÍNY

SHANGRI-LA’S BORACAY RESORT & SPA 5

oficiálna kategória

STREDISKO: Filipíny – ostrov Boracay / Puka Shell Beach, 1-hodinový let z letiska Manila na ostrov Caticlan + 30 min. kombinovaný pozemný a lodný transfer z ostrova do hotela.

POLOHA: V severozápadnej časti ostrova Boracay, na menšom kopci uprostred bujnej tropickej vegetácie, s nádhernou privátnou 350 m dlhou piesočnatou plážou.

UBYTOVANIE: Luxusné priestranné izby, suity a vily sú elegantne a moderne zariadené s využitím miestnych materiálov • Deluxe izby (60 m2) majú kúpeľňu s vaňou, sprchou a WC, fén, klimatizáciu, LCD TV, DVD, iPod stanicu, internet (zadarmo), sejf, minibar, rýchlovarnú kanvicu a balkón, resp. terasu (výhľad na more za doplatok) • Premier family izby s výhľadom na more ležia v krídle bližšie pri pláži, sú priestrannejšie (66 m2) s možnosťou ubytovať rodinu s 2 deťmi (2 „queen size“ postele) • Suity s výhľadom na more (99 m2), so sedením a priestrannou terasou • K dispozícii je aj niekoľko typov víl.

STRAVOVANIE: Raňajky formou bufetových stolov.

VYBAVENIE: V modernom filipínskom štýle postavený luxusný rezort s 219 izbami a vilami má 4 reštaurácie s talianskou a medzinárodnou kuchyňou, 4 bary, 2 bazény, spa, butik, kaderníctvo a business centrum • Bez poplatku: fitnes, stolný tenis a tenis • Za poplatok: potápačské centrum, vodné športy na pláži a golf neďaleko rezortu.

NAJVÄČŠIE VÝHODY: Luxusný rezort v pokojnom prostredí nádherného exotického ostrova Boracay.

Ďalšie informácie: www.shangri-la.com