MALDIVY

HIDEAWAY BEACH RESORT & SPA 5

oficiálna kategória

STREDISKO: Oceňovaný luxusný rezort na Maldivách pre tých, ktorí požadujú luxus a príležitosť pre maximálny oddych. Ostrov je obklopený dvomi kilometrovými plážami s jemným bielym pieskom, má svoju lagúnu a aj bohatý morský život vo svojom vlastnom koralovom útese (house reef).

POLOHA: Ostrov Dhonakulhi v tvare polmesiaca sa nachádza v severnej časti Maldív, na atole Haa Alifu, cca. 75 min. hydroplánom z letiska Male alebo kombinácia 50 min. miestneho letu a následný 15 – 20 min. transfer rýchlo-loďou.

UBYTOVANIE: 103 víl v ôsmich rôznych kategóriach od 130 až po 1400 metrov štvorcových, ktoré sa nachádzajú na pláži medzi kokosovými hájmi a bujnou vegetáciou alebo na koloch nad krásnou lagúnou • Každá vila má svojho komorníka, ktorý sa postará o všetky vaše potreby. Vily patria rozlohou medzi najväčšie na Maldivách a všetky beachfront vily sa môžu pochváliť súkromnou plážou, keďže sú od seba oddelené bujnou vegetáciou • Každá vila má k dispozícii pár bicyklov, ktoré si môžete požičať a preskúmať na nich ostrov •  Sunset Beach Villa (130 m2) sú situované na pláži odkiaľ si je možné užívať západy slnka. Majú oddelenú obývaciu časť a spálňu, čiastočne vonkajšiu kúpeľňu, terasu s posedením, vlastnú súkromnú pláž pred vilou s dvomi plážovými altánkami na posedenie, či s hojdacou zavesenou posteľou. Samozrejmosťou sú plážové lehátka • Deluxe Water Villa with Pool (190 m2) sú vodné vily vybavené privátnym bazénom a kúpeľňou s jacuzzi vaňou. • V ponuke väčšie Deluxe Sunset Beach Villa with Pool (190 m2), Ocean Villa with Pool (290 m2), Beach Residence with Plunge Pool (215 m2) a ďalšie.

STRAVOVANIE: Raňajky formou bufetových stolov • Možnosť doplatku na polpenziu, plnú penziu alebo all inclusive

VYBAVENIE: 4 rôzne reštaurácie, kaviareň, nočný klub • 3 bazény – jeden je detský, golf, tenis, fitnes, joga, SPA, salón krásy, 3 butikové obchody, možnosť potápania, šnorchlovania, rybolovy, požičania katamaránov, windsurfov, paddle boardov, ďalej vodné lyže, wakeboard, kiteboarding, kajak, vodný skúter, detský klub, možnosť usporiadania svadby a eventov

NAJVÄČŠIE VÝHODY: Rezort na súkromnom ostrove so širokou škálou aktivít, vhodný pre rodiny s deťmi

Ďalšie informácie: https://www.hideawaybeachmaldives.com/