OMÁN

JUMEIRAH MUSCAT BAY 5

oficiálna kategória

STREDISKO: OMÁN/ Muscat – Muscat Bay, cca 40 minútový transfer z letiska Muscat

POLOHA: Hotelový komplex (otvorenie v marci 2022) leží priamo na súkromnej piesočnatej pláži v zátoke Bandar Jissah • Polohu priamo pri Arabskom mori, v Ománskom zálive, krásne dotvára pohorie Al Hajar. Od letiska je hotel vzdialený 44 km, do hlavného mesta Muscat sa dostanete za 10-15 minút autom.

UBYTOVANIE: Moderné klimatizované izby majú plne vybavenú kúpeľňu so sprchovým kútom alebo vaňou a WC s bidetom, menšiu pohovku, LCD TV, WiFi internet (zdarma), minibar (pravidelne dopĺňaný), rýchlovarnú kanvicu, sejf a niektoré izby aj balkón / terasu. Všetky izby majú čiastočný alebo priamy výhľad na more • Izby Deluxe ocean majú (44-49 m2), Premium ocean izby sú o niečo väčšie (46 – 56 m2) a majú balkón alebo terasu. Jedno-spálňová rodinná suita má oddelenú obývaciu časť  – ideálne pre rodiny s deťmi. Náročnejší si vyberú z ponuky jedno-spálňových suít (97-104 m2) , prípadne samostatne stojacich viliek a letných domov s butlerom a súkromnou časťou pláže.

STRAVOVANIE: raňajky formou bufetových stolov alebo à la carte.  V hotelovom komplexe sa nachádzajú 4 reštaurácie (2x medzinárodná, ázijská, blízkovýchodná) a arabsky ladený lounge Tarini.  Minibar na izbe je pravidelne dopĺňaný.

VYBAVENIE: Moderný  hotelový komplex s 200 izbami, suitami a vilami, všetky s výhľadom na more, recepciou, 4 špecializovanými reštauráciami (2x medzinárodná, ázijská, blízkovýchodná) a bar • 3x bazén (hlavný, detský, iba pre dosplelých), lehátka a slnečníky pri bazéne i na pláži vrátane plážových osušiek, detský klub, vonkajšie detské ihrisko • Talise Spa centrum s masážami, hammam, sauny (za poplatok), fitnes, WiFi internet (zdarma) • Šnorchlovanie, potápanie, kanoe (za poplatok). Obľúbenou aktivitou je aj hiking v okolitom pohorí Al Hajar.

NAJVÄČŠIE VÝHODY: Luxusný plážový rezort známej hotelovej značky

Ďalšie informácie: https://www.jumeirah.com/en/stay/oman/jumeirah-muscat-bay