Ako Fungujeme

Cestovná kancelária Leonardo-Oscar je vašim OSOBNÝM DOVOLENKOVÝM PORADCOM. Osobne poznáme veľkú väčšinu ponúkaných destinácií, a preto vám vieme dobre poradiť nielen pri výbere hotela, ale aj pri plánovaní celej dovolenky vrátane dopravy, ak samozrejme máte záujem. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli a poradili s výberom vhodného miesta, ale aj termínu pre vašu vysnívanú dovolenku či cestu, aby sme ju vymysleli, naplánovali, skombinovali, pripravili a zariadili do najmenších detailov.

LEONARDO – The Art of Travel to nie sú „len“ luxusné hotely či exotické destinácie, ale predovšetkým filozofia dovolenky „ušitej“ priamo na mieru vašim preferenciám, potrebám a nárokom. V našej cestovnej kancelárii nenapĺňame lietadlá, termíny a hotely zákazníkmi, zakladáme si na tom, aby sme napĺňali vaše požiadavky a želania. U nás v ponuke nenájdete fixne stanovené termíny zájazdov, až na pár výnimiek ako sú unikátne tematické a zážitkové gurmánsko-poznávacie zájazdy a Cesty okolo sveta.
Umenie cestovať znamená maximálne zosúladenie výberu dovolenkovej destinácie a hotela (nie každému napríklad vyhovuje rušné / veselé prostredie alebo naopak nemá rád len celodenný pasívny relax pod palmami), správneho / vhodného termínu pre vybranú lokalitu, najpohodlnejšej a najvýhodnejšej dopravy, a v neposlednom rade aj voľby „ľudí“, s ktorými strávim svoju dovolenku. Aby toto všetko „klaplo“ a výsledok bol viac ako len dobrý, treba mať veľa skúseností, patričného „know how“, organizačných schopností a empatie.

Sme tu preto, aby sme vedeli pomôcť a poradiť s výberom vhodného miesta pre vysnívanú dovolenku či cestu. Aby sme ju vymysleli, naplánovali, skombinovali, pripravili a zariadili do najmenších detailov. Nie vždy je to jednoduché a rýchle, ale o to viac nás teší konečný výsledok =  spokojnosť našich klientov. Nepridáte sa k nim aj vy?

V Leonarde sme presvedčení, že presne toto vám vieme ponúknuť. Stačí nás kontaktovať (cez formulár na webe, e-mailom alebo telefonicky – viď Kontakt), zadať nám „parametre“ vašej dovolenky alebo cesty a my sa budeme plne venovať vašej požiadavke tak, aby naša ponuka vyhovovalo predovšetkým vašim predstavám a možnostiam. Už sa na vás tešíme!

Dovolenka podľa vašej chuti

Nevybrali ste si z našj ponuky? Alebo máte špecifické nároky na vašu dovolenku? Pripravíme vám zájazd na želanie.

Stačí, ak vyplníte tento jednoduchý formulár a naši pracovníci vás budú, v čo najkratšej dobe, kontaktovať.

Údaje označené * sú povinné.

Kontaktné údaje

Informácie o pobyte

Ubytovanie

Informácie o leteckej doprave

Dalšie požiadavky

Viac informácii o ochrane osobných údajov