Inšpirácie

TOUR DE CHAMPAGNE

TOUR DE CHAMPAGNE

Vychutnajte si bublinky od najprestížnejších producentov šampanského a navštívte najznámejšie vinárske domy francúzskeho regiónu Champagne: VEUVE CLICQUOT, MUMM, POMMERY a samozrejme MOËT & CHANDON.

Predstavíme vám aj menej známe značky obľúbeného moku od menších butikových vinárov, ktorých je v regióne niekoľko tisíc. Hovorí vám niečo meno VOLLEREAUX alebo BLAISE-LOURDEZ? Určite si nájdete svojho nového favorita, o ktorom ste doteraz nepočuli, ale jeho šampanské vám úplne ulahodí.

Nechajte sa rozmaznávať gurmánskymi špecialitami párovanými s obľúbenými bublinkami v luxusných reštauráciách, ale aj na pikniku vo vinohrade alebo v neformálnom miestnom vínnom bare. A čo tak si vlastnoručne vyskúšať „champagne sabrage“?

Poprechádzajte sa po slávnej Avenue de Champagne v hlavnom meste šampanského ÉPERNAY a kochajte sa úchvatnou katedrálou Notre-Dame v REMEŠI.

Exkluzívny bublinkový zážitok umocnený luxusným 5* ubytovaním centre Remešu a neopakovateľnou atmosférou svetoznámeho francúzskeho regiónu. A to len pre malú skupinku 6-8 gurmánskych nadšencov.

Nechajte sa inšpirovať našou ponukou TOUR DE CHAMPAGNE na atraktívny luxusný gurmánsko-zážitkový zájazd