MEXIKO

IBEROSTAR GRAND HOTEL PARAÍSO 5

oficiálna kategória

STREDISKO: Playa Paraíso, transfer z letiska Cancún cca 35 min.

POLOHA: Luxusný hotelový komplex leží na jednom z najprestížnejších miest Playa Paraíso (Quintana Roo) medzi letoviskami Cancún a Playa del Carmen v srdci Riviera Maya.

UBYTOVANIE: 310 priestranných klimatizovaných suít má veľkú kúpeľňu so sprchou, vaňou, WC a fénom, stropný ventilátor, minibar, sejf, LCD TV, pohovku a balkón alebo terasu so sedením a výhľadom na more alebo záhradu. K dispozícii je tiež 10 samostatných víl.

STRAVOVANIE: All inclusive: plná penzia formou bufetových stolov v hlavnej reštaurácii, resp. v a‘la carte reštauráciách (po predchádzajúcej rezervácii) • Drobné občerstvenie, alko a nealko nápoje počas celého dňa, 24-hodinový izbový servis • Minerálka, nealko nápoje a pivo sú k dispozícii v minibaroch na izbách.

VYBAVENIE: recepcia, lobby, hlavná reštaurácia a niekoľko špecializovaných reštaurácií a barov, obchody, salón krásy a internet (za poplatok) • Slnečná terasa okolo bazénu sa nachádza hneď pri pláži • Večer živá hudba a show • Bez poplatku: šnorchlovanie, kajaky, katamarany, lekcie potápania v bazéne, tenis, fitnes • Za poplatok: potápanie v PADI centre, masáže a golf v Grand Paraiso Golf Club.

NAJVÄČŠIE VÝHODY: Najexkluzívnejší hotel z radu Iberostar Grand Collection v Mexiku pre náročných dovolenkárov • Hotel iba pre dospelých

Ďalšie informácie: www.thegrandcollection.com

Milí cestovatelia,
a objavitelia

s radosťou a potešením si Vám dovoľujeme na nasledujúcich stranách predstaviť v poradí už siedme pokračovanie nášho úspešného projektu CESTY OKOLO SVETA pod názvom Dom Pérignon edícia 2022.

Tento unikátny poznávaco-pobytový zájazd privátnym lietadlom, s luxusnými a zážitkovými službami, profesionálnym a skúseným personálom a v neposlednom rade so sofistikovaným a detailne prepracovaným 26-dňovým programom sa uskutoční v atraktívnom jesennom Dušičkovom termíne roku 2022.

vyraz na cestu okolo sveta