CHAMPAGNE TOUR ako bonus

CK Leonardo / 12. marca 2019

CHAMPAGNE TOUR = bonus za skoré rozhodnutie

Ak si objednáte zájazd CESTA OKOLO SVETA – Dom Pérignon edícia 2020 najneskôr do 30.4.2019, získate za svoje skoré rozhodnutie „CHAMPAGNE TOUR“ = gurmánsky 3-dňový letecký zájazd do francúzskeho regiónu Champagne na jeseň 2019.

Navštívime tu nielen malého miestneho výrobcu šampanského, ale aj svetové ikony Dom Pérignon a Moët & Chandon (samozrejme aj s ochutnávkami ich bubliniek!). Chuťové poháriky nabažíme aj v michelinovskej reštaurácii. A k tomu komfortné ubytovanie, milá spoločnosť a nádherná scenéria historického Remeša a francúzskeho vidieka.

Milí cestovatelia,
a objavitelia

s radosťou a potešením si Vám dovoľujeme na nasledujúcich stranách predstaviť v poradí už siedme pokračovanie nášho úspešného projektu CESTY OKOLO SVETA pod názvom Dom Pérignon edícia 2020.

Tento unikátny poznávaco-pobytový zájazd privátnym lietadlom, s luxusnými a zážitkovými službami, profesionálnym a skúseným personálom a v neposlednom rade so sofistikovaným a detailne prepracovaným 26-dňovým programom sa uskutoční v atraktívnom Veľkonočno – májovom termíne roku 2020.

vyraz na cestu okolo sveta