TURKS & CAICOS

BEACH HOUSE 4

oficiálna kategória

LOKALITA: Turks & Caicos / Providenciales – pláž Grace Bay, transfer z letiska cca 20 min.

POLOHA: Beach Houese leží priamo na dlhej bielo-piesočnatej pláži Grace Bay, ktorá je považovaná za najkrajšiu na svete.

UBYTOVANIE: 21 luxusných suít 4 rôznych typov v butikovom, trojpodlažnom rezorte. • 1-spáľnová Pool View Suite a 1-spáľnová Ocean Front Suite (106 m²) majú vlastnú terasu alebo balkón s „dennou“posteľou na leňošenie, posteľ king-size, kúpeľnú so sprchou, obývačku s rozťahovacou pohovkou, 2x LCD TV, plne vybavenú kuchyňu s 1x denne dopĺňanou chladničkou (voda, nealko nápoje, pivo), Wi-Fi. • Možnosť ubytovania aj v 2 a 3 spálňových suitách.

STRAVOVANIE: All inclusive: neobmedzené množstvo jedál a nápojov v hotelových reštauráciach a baroch, ako aj bezplatný „Dine around“ program (možnosť využiť all-inclusive v sesterských rezortoch patriacich do Turks and Caicos Collection: Blue Haven Resort a Alexandra Resort, ktoré pre vaše pohodlie spája bezplatná doprava)

VYBAVENIE: 21 suít, 2 reštaurácie, 4 bary vrátane Champagne and Caviar baru + možnosť navštíviť ďalšie dve reštaurácie v sesterských rezortoch (platí pre all-inclusive program) • SPA, bazén, stand-up paddle board, kayaking, katamarány, šnorchlovacia výstroj, fitness, požičovňa bicyklov v cene • Každá izba ma na pláži vyhradené lehátka so slnečníkom • 24 hod „Snack Station“ • tenisový kurt v sesterskom rezorte • Wi-Fi v celom rezorte

NAJVÄČŠIE VÝHODY: Menší karibský butikový rezort s all inclusive programom len pre dospelých. „Svetová“ pláž pod oknami

Ďalšie informácie: https://www.beachhousetci.com

Milí cestovatelia,
a objavitelia

s radosťou a potešením si Vám dovoľujeme na nasledujúcich stranách predstaviť v poradí už siedme pokračovanie nášho úspešného projektu CESTY OKOLO SVETA pod názvom Dom Pérignon edícia 2021.

Tento unikátny poznávaco-pobytový zájazd privátnym lietadlom, s luxusnými a zážitkovými službami, profesionálnym a skúseným personálom a v neposlednom rade so sofistikovaným a detailne prepracovaným 26-dňovým programom sa uskutoční v atraktívnom Veľkonočno – májovom termíne roku 2021.

vyraz na cestu okolo sveta