Aktuálne ponuky

POD TOSKÁNSKYM SLNKOM

POD TOSKÁNSKYM SLNKOM
romantické vinobranie * september – október 2021

Vychutnajte si toskánske vínne klenoty ako BRUNELLO, SUPER TUSCAN, VINO NOBILE, CHIANTI CLASSICO a VERNACCIA v ich slávnych „rodiskách“ Montalcino, Bolgheri, Montepulciano, Chianti a San Gimignano. Ochutnajte tie najlepšie z nich priamo v najznámejších vinárstvach regiónu Toskánsko: ANTINORI, BOSCARELLI, či CASTIGLION DEL BOSCO.

Predstavíme vám aj menej známe toskánske vína ako VIN SANTO a MORELLINO DI SCANSANO, navštívite menších vinárov, ktorých je v regióne niekoľko stoviek. Nájdete si svojho nového favorita, o ktorom ste doteraz nepočuli, ale jeho Brunello alebo Chianti vám úplne ulahodí?

Nechajte sa rozmaznávať miestnymi gurmánskymi špecialitami párovanými s výbornými vínami vo vybraných miestnych reštauráciách.

Poprechádzajte sa po romantických uličkách starobylých vinárskych mestečiek Montalcino a Montepulciano, kochajte sa bohatou históriou slávnej Sieny a obdivujte čaro toskánskeho vidieka.

KOMLETNÚ PONUKU NÁJDETE TU!

Nezáväzná rezervácia pobytu

Viac informácii o ochrane osobných údajov

Milí cestovatelia,
a objavitelia

s radosťou a potešením si Vám dovoľujeme na nasledujúcich stranách predstaviť v poradí už siedme pokračovanie nášho úspešného projektu CESTY OKOLO SVETA pod názvom Dom Pérignon edícia 2021.

Tento unikátny poznávaco-pobytový zájazd privátnym lietadlom, s luxusnými a zážitkovými službami, profesionálnym a skúseným personálom a v neposlednom rade so sofistikovaným a detailne prepracovaným 26-dňovým programom sa uskutoční v atraktívnom jesennom Dušičkovom termíne roku 2021.

vyraz na cestu okolo sveta