Aktuálne ponuky

TOUR DE CHAMPAGNE

TOUR DE CHAMPAGNE
bublinkové vinobranie * september – október 2021

Vychutnajte si bublinky v najprestížnejších vinárskych domoch francúzskeho regiónu Champagne: DOM PÉRIGNON, KRUG, RUINART, MUMM, VEUVE CLICQUOT, BOLLINGER a MOËT & CHANDON.

Predstavíme vám aj menej známe značky obľúbeného moku od menších butikových vinárov, ktorých je v regióne niekoľko tisíc. Nájdete si svojho nového favorita, o ktorom ste doteraz nepočuli, ale jeho šampanské vám úplne ulahodí?

Nechajte sa rozmaznávať gurmánskymi špecialitami párovanými s obľúbenými bublinkami vo vybraných miestnych reštauráciách.

Poprechádzajte sa po slávnej Avenue de Champagne v hlavnom meste šampanského ÉPERNAY a kochajte sa úchvatnou katedrálou NOTRE-DAME v REMEŠI.

KOMLETNÚ PONUKU NÁJDETE TU!

Nezáväzná rezervácia pobytu

Viac informácii o ochrane osobných údajov

Milí cestovatelia,
a objavitelia

s radosťou a potešením si Vám dovoľujeme na nasledujúcich stranách predstaviť v poradí už siedme pokračovanie nášho úspešného projektu CESTY OKOLO SVETA pod názvom Dom Pérignon edícia 2021.

Tento unikátny poznávaco-pobytový zájazd privátnym lietadlom, s luxusnými a zážitkovými službami, profesionálnym a skúseným personálom a v neposlednom rade so sofistikovaným a detailne prepracovaným 26-dňovým programom sa uskutoční v atraktívnom jesennom Dušičkovom termíne roku 2021.

vyraz na cestu okolo sveta