Aktuálne ponuky

5* QATAR AIRWAYS

VYSKÚŠAJTE KVALITU 5* LETECKEJ SPOLOČNOSTI QATAR AIRWAYS!

Letecká spoločnosť QATAR AIRWAYS lieta najmodernejšími lietadlami niekoľko krát denne z Viedne a Budapešti do Dohy a následne do viac ako 160 destinácií na všetkých 6 kontinentoch!

 

Uznávaná medzinárodná hodnotiaca spol. SKYTRAX aj v roku 2019 zaradila leteckú spoločnosť QATAR AIRWAYS do najvyššej kategórie 5* s prestížnym hodnotením AIRLINE OF THE YEAR 2019.


Vyskúšajte aj vy tento top letecký produkt za výborné ceny do Ázie, Austrálie, či Afriky. A svoju ďalekú cestu s môžete spestriť krátkou zastávkou / STOPOVEROM v KATARE (občania EÚ nepotrebujú do Kataru víza!).

Aktuálne akciové ceny s odletom z Viedne (vrátane poplatkov i batožiny):
* BANGKOK = 499 € / Economy, resp. 1 .899 € / Business
* KAPSKÉ MESTO = 599 € / Economy, resp. 1 .999 € / Business
* PHUKET = 609 € / Economy, resp. 2 .259 € / Business
* ZANZIBAR = 639 € / Economy, resp. 2 .129 € / Business


Nezáväzná rezervácia pobytu

Viac informácii o ochrane osobných údajov

Milí cestovatelia,
a objavitelia

s radosťou a potešením si Vám dovoľujeme na nasledujúcich stranách predstaviť v poradí už siedme pokračovanie nášho úspešného projektu CESTY OKOLO SVETA pod názvom Dom Pérignon edícia 2020.

Tento unikátny poznávaco-pobytový zájazd privátnym lietadlom, s luxusnými a zážitkovými službami, profesionálnym a skúseným personálom a v neposlednom rade so sofistikovaným a detailne prepracovaným 26-dňovým programom sa uskutoční v atraktívnom Veľkonočno – májovom termíne roku 2020.

vyraz na cestu okolo sveta